Традиційними стали періодичні засідання у стінах міської ради з головами квартальних комітетів, де піднімаються актуальні та нагальні питання. А оскільки кварткоми – це представники громади нашого міста, то такий зв’язок дає змогу зрозуміти, що нині хвилює конотопців, які у них проблеми та побажання.
Цього разу 17 березня на нараді під головуванням керуючого справами виконкому Венедикта Яроцького піднімалися давно вже знайомі і наболілі питання, а також не зовсім зручні нововведення. Щороку традиційно на початку весни актуальною стає проблема благоустрою вулиць кварталів, до якого беруться не лише мешканці мікрорайонів, а і комунальні служби міста. Нині ЖКГ та підрядні організації ведуть роботи з відновлення вуличного освітлення міста, а громаду закликають виходити на толоки і спільними зусиллями приводити все до ладу.
Як передати показання з лічильників електропостачання? Це, мабуть, турбувало всіх містян, бо додзвониться виявилося майже нереально. Представник ПАТ «Сумиобленерго» стверджує, що найбільш зручний спосіб – це Інтернет, та все ж не всі вікові категорії містян можуть освоїти сучасну техніку та технології. Він також запевнив голів квартальних комітетів, що організація робить все можливе, аби покращити роботу кол-центрів, а ще просить не турбуватися, якщо не вдалося передати показання, бо контролерів ніхто не відміняв. Вони, як і раніше, ходять по квартирах і домоволодіннях. Але якщо показники все ж не будуть зняті, то розрахунок буде здійснено шляхом вирахування середнього показника. Передача кількості спожитого газу вже увійшла у звичку, тому з часом громада звикне і знайде зручний і швидкий шлях передачі даних лічильника електропостачання.
Також спільно з головами квартальних комітетів було обговорення питання транспортного забезпечення міста, та ремонту люків і колонок загального користування, які КП ВУВКГ поступово замінює та приводить до ладу. Під час наради виникали різного роду питання, що знаходили відповіді чи роз’яснення у спеціалістів міськвиконкому.
Приємним завершенням зустрічі стало привітання ювілярів на іменинників зі святом: М.В.Грищенка (№9), Н.С.Воробйову (№22), О.Я.Козіна (№48); О.В.Божкову (№37); М.А.Войтенко (№2); Л.Є.Циганенко (№19); Г.І.Штукіну (№47); О.В.Силку (№50 ); Г.І.Суборіну (№51); Н.В.Бортнік (№36); О.М.Зимовець (№34); О.М.Панащенко (№7); Л.В.Москаленко (№35); В.І.Панченко (№38); В.В.Хитаєнко (№41); Ю.О.Стадника (№27); В.М.Семеніщеву (№15); А.І.Ткаченко (№4); Л.В.Голенко (№6).

Віта ПЕРЕРВА