Шостого квітня з ініціативи активістів-волонтерів ГО «УДКР» отця Степана Кузя та Олега Сиваша, солдатська їдальня 58-ї бригади, що базується в нашому місті, поповнилась кондиціонером. Річ, безперечно, дуже потрібна, особливо влітку, для збереження гарного стану свіжості продуктів, які необхідні для доброго і різноманітного харчування наших захисників.
Завдяки старанням начальника відділу Конотопської міської ради з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Сергія Мусієнка тримається постійний контакт між членами громадської організації «Українській дім – конотопська родина» та бійцями опаленої в жорстоких боях під Авдіївкою героїчної 58-ї бригади. За словами голови громадської організації Олега Сиваша, придбання, доставку, установку і гарантійне обслуговування взяли на себе люди, причетні до багатьох добрих справ, які вже зроблені активними членами їхньої громадської організації.
Ми добре пам’ятаємо про волонтерську діяльність ГО «УДКР» для воїнів АТО, і про благодійну допомогу медичними препаратами та інвентарем для ЦРЛ та Конотопської міської лікарні, і про подарунки для багатьох діточок з нагоди свят на Великдень та Різдво, і про організацію та проведення різноманітних акцій, виставок, конкурсів та майстер-класів, які об’єднують членів нашої громади в одну дружню сім’ю. І хоч багато вже зроблених добрих справ залишилось у минулому, маємо тверду надію, що і надалі «Український дім – конотопська родина» буде продовжувати свою благодійну діяльність на користь громади нашого міста.

СахноВ