05.04.2017 у Конотопському інституті Сумського державного університету розпочалися заняття для офіцерів запасу в рамках міжнародного проекту «Програма НАТО–Україна з перепідготовки військовослужбовців».

На студентські лави сіли два десятки офіцерів як тих, хто вже звільнився з армії кілька років тому, так і тих, хто ще служить, але вже сьогодні замислюється над своїм майбутнім у цивільному житті.

Колишніх офіцерів навчатимуть за програмою «Інформаційні технології».

На церемонії початку занять до військовослужбовців звернувся керівник проекту від Наукового паку Київського національного економічного університету Вадим Козак. Він, зокрема, зазначив, що подібні навчання організовані в 26 містах України і для слухачів безкоштовні – весь тягар матеріальних витрат беруть на себе платники податків країн – учасниць НАТО.

По закінченню навчання кожен слухач отримає свідоцтво державного зразка, яке стане вагомим аргументом при працевлаштуванні і кар’єрному зростанні.

Декан факультету Наталія Барбара запевнила, що викладачі Конотопського інституту, задіяні в проекті, докладуть максимум зусиль, щоб навчання за такою складна програмою, якою є «Інформаційні технології», було для слухачів нескладним і доступним, а одержані знання – вагомою підтримкою у майбутньому.