З самого раночку Конотоп одягнувся в святкові кольори. Прийшло довгоочікуване літо. У перший день літа по всьому Конотопу широко відзначали Міжнародний день захисту дітей.
Не залишилась осторонь цього свята і Конотопська місцева благодійна організація «Світанок». Відома Конотопу, у першу чергу, завдяки значній благодійній діяльності та своєму рішучому спрямуванню у вихованні здорового патріотизму серед жителів України. Почесний Президент «Світанку» Є.Г.Сур – меценат, благодійник, великий патріот Конотопа і України, добре знаний далеко за межами нашої держави своїми добрими справами.
Цього разу працівники благодійної організації опікувались тими діточками, для яких дуже необхідна термінова медична допомога. Напнутий туристичний намет, човен з веслами, смачнючі випічки, солодощі та непідробна, щира любов до дітей привітних працівників «Світанку» та їх партнерів гарно робили свою справу – і біля місця розташування було людно і гамірно від веселої дітвори. Працівники приділяли максимальну увагу дітям, а їхні батьки за власним бажанням допомагали збирати кошти на лікування хворих дітей.
1 червня до Дня захисту дітей Конотопська школа мистецтв провела святковий захід, а правильніше буде сказати, що влаштувала справжнє свято для малечі, котра полюбляє гратись на цих дитячих майданчиках. Веселе свято проходило безпосередньо біля великого дитячого містечка, яке знаходиться поряд з Храмом Пресвятої Богородиці. Це дитяче містечко з’явилось в Конотопі завдяки відомому благодійнику та меценату Євгену Георгійовичу Суру.

СахноВ