Урочистості з цієї нагоди відбулися 6 червня в МБК «Сучасник». Того дня в залі будинку культури зібралися члени конотопського осередку НСЖУ, журналісти за покликанням, ветерани журналістики, а також працівники місцевих друкованих, телевізійних ЗМІ та інтернет-ресурсів.
Від імені міської влади журналістів привітала секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева. Від імені районної – керівник апарату райдержадміністрації Віктор Забіяка. Вони побажали винуватцям свята гострого пера, натхнення та вдячних слухачів, глядачів і читачів та вручили відзнаки з нагоди Дня журналіста. Подякою міського голови було відзначено й колектив редакції газети «Конотопський край».
Зі словами привітання до присутніх звернулася й голова Конотопської міськрайонної організації НСЖУ Тетяна Голобурда, яка закликала членів організації об’єднуватися, підтримуючи один одного, та не зраджувати кращим традиціям обраної професії.
Гарного настрою учасникам заходу додали хореографічні та вокальні номери у виконанні вихованців спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» (керівники Антон та Алла Васюти), колективу сучасного танцю «Едельвейс» (керівник Наталія Прокопець), ансамблю бального танцю «Тріумф» (керівник Антон Васюта), а також вокально-хореографічного колективу «Домісолька» (керівник Юлія Гланц). За задумом організаторів під час урочистостей свої таланти змогли продемонструвати й члени конотопського осередку НСЖУ.
Святкуючи професійне свято, журналісти не забули згадати й про своїх колег, які, на жаль, вже пішли у Вічність, вшанувавши їхню світлу пам’ять хвилиною мовчання, зокрема й Заслуженого журналіста України Галини Ільченко, яка померла саме 6 червня.

Тетяна Середа