1 червня в Міжнародний день захисту дітей міський голова Конотопа Артем Семеніхін разом з поважними особами відвідав дошкільний навчальний заклад №7 «Золотий ключик». Веселе дитяче свято, яке організували для дітей та дорослих працівники ДНЗ№7 на чолі з Наталією Рижковою, запам’ятається не тільки веселим дійством, котре провели одягнуті у різнокольорові костюми казкових персонажів аніматори. Не тільки прекрасною сонячною погодою та приємною музикою, яку забезпечив звукорежисер МБК «Зоряний» Сергій Петрухан.
Це свято, перш за все, нашим діткам запам’ятається тим, що міський голова Артем Семеніхін, депутат міської ради Тетяна Сизон та начальник відділу освіти Ольга Беспала на території дитячого навчального закладу урочисто відкрили чудовий дитячий майданчик. Кошти для його придбання були залучені за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка.
Артем Юрійович своїм привітальним словом поздоровив діток і дорослих зі святом, через Тетяну Анатоліївну подякував Ігорю Федоровичу за піклування про конотопських дошкільнят і виразив свою надію на подальшу плідну співпрацю. У той же час зазначивши, що 700 тисяч гривень для Конотопа в порівнянні з 12 мільйонами для Шостки дещо малувато. Але попереду ще досить багато часу, і у кожного є можливість показати людям, чого він вартий для громади Конотопа. Хоча, якщо чесно дивитись правді у вічі, то в порівнянні з бездіяльністю попередніх депутатів Верховної Ради від Конотопщини – суттєвий прогрес на лице.
Що ж, вітаємо діточок із святом та настанням літніх канікул, а дорослим бажаємо теж трішки відпочити за літо, щоб з новими силами стати до праці та до виконання батьківських обов’язків.

СахноВ