Кожному з нас рідна своя вулиця, той куточок, де пройшло наше дитинство, чи ми живемо нині, де жили наші батьки чи виросли діти. І тому природнім є бажання покращити побут та зовнішній вигляд такої вулиці. Так, у спільному бажанні відновити частину дорожнього полотна на вулиці Інтернатній зійшлися прагнення жителів вулиці, місцевого голови квартального комітету, депутата від цього округу та міської влади.
Результатом їхньої роботи став ремонт відрізка дороги по вулиці Інтернатній (від мосту біля рибного господарства – до кінцевої зупинки маршрутного автобуса №15). Саме ця ділянка була у занедбаному стані і давно потребувала ремонту. Урочисте відкриття оновленої вулиці відбулося на День Святої Трійці, таким чином на вулиці відбулося подвійне свято. Участь у ньому взяли жителі цього мікрорайону зі своїми дітьми, а привітати їх приїхав міський голова Артем Семеніхін, який висловив сподівання, що це не остання ділянка асфальту, що буде прокладена у цій частині міста.
Нагадаємо, це вже третя вулиця з новим покриттям, що була відкрита протягом цієї весни. Попри те, що ці вулиці розташовані майже у передмісті, і на них звертали увагу в останню чергу, нині вони можуть похизувалися новим, а не «полатаним» асфальтом.
Вулиця Інтернатна отримала своє ім’я, завдяки відповідній установі, що розташована на її території. Це одна з найстаріших вулиць нашого міста. Вперше згадка про неї датується 1929 роком і мала вона тоді назву Завгородня. Нині ж відкривати оновлену вулицю випала нагода тим, хто далі працюватиме для її покращення, – дітям. Вони із задоволенням перерізали стрічку, і кожна дитина взяла собі як сувенір на згадку частку жовто-блакитної мережки. Вже стає традицією на честь відкриття вулиці робити справжнє свято розваг для малечі. Тому цього разу не обійшлося без морозива та розважальної програми з призами та іграми з нагоди свята.

Віта ПЕРЕРВА